|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2006-05-08 13:17:31
|
18
|
| Olyanba szerintem nem szabad belemenni, ahol a telek osztatlan közös tulajdon: jogilag semmi lehetőséged nincs megakadályozni, hogy mondjuk a stzomszéd pont a Te teraszod elé rakja a gyerekcsúszdát, és élvezheted a hatását... |
|
Előzmény:
 |
március 15. Kristóf
2006-05-04 20:35:20
|
17
|
jogilag csak akkor osztható meg az ikerház/sorház, ha statikailag különálló főfallal rendelkezik, ha mind a két oldalon megvan a 30-40-es fal.
ha nem akkor csak albetét lehet, vagy esetleg különálló ingatlan ami különbözik a telek helyrajziszámától. vagy a telek is osztatlan közös tulajdon, ami ott vethet fel problémákat, ahol az egyik félhez nagyobb terület tartozik, ez leginkább a sorházaknál jellemző, ahol a szélsőnek nagyobb terület jut. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|