Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-05-08 13:17:31 18
Olyanba szerintem nem szabad belemenni, ahol a telek osztatlan közös tulajdon: jogilag semmi lehetőséged nincs megakadályozni, hogy mondjuk a stzomszéd pont a Te teraszod elé rakja a gyerekcsúszdát, és élvezheted a hatását...
Előzmény:
március 15. Kristóf Creative Commons License 2006-05-04 20:35:20 17

jogilag csak akkor osztható meg az ikerház/sorház, ha statikailag különálló főfallal rendelkezik, ha mind a két oldalon megvan a 30-40-es fal.

ha nem akkor csak albetét lehet, vagy esetleg különálló ingatlan ami különbözik a telek helyrajziszámától. vagy a telek is osztatlan közös tulajdon, ami ott vethet fel problémákat, ahol az egyik félhez nagyobb terület tartozik, ez leginkább a sorházaknál jellemző, ahol a szélsőnek nagyobb terület jut.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!