|
|
|
|
 |
madgie
2006-05-06 10:12:12
|
330
|
| Viszont a 24-25 ezer az nagyon jó ár egy Heliopanért... és még azt is eldöntheted, hol vágjon a szűrő. Finom :) |
|
 |
madgie
2006-05-06 10:09:25
|
328
|
Nemtom, hogy jött ki 11 ezer valamennyinek, mivel nem én intéztem a vételt/szállítást.
Egy másik fórumon akadtam össze egy rendes csákóval, ő intézte a dolgokat.
Neki van tapasztalata az ebay-el, nekem még dombornyomott Visám sincs :) |
|
A hozzászólás:
 |
Kuulpix
2006-05-06 09:59:42
|
326
|
| Bocs én a link alapján 21 ezret számoltam (40+15 font). Én ehhez képest mondtam a pár ezret (24-25 körül tudok 635-780nm-esig). A Heliopan a nagyobb méretek esetén jóval olcsóbb, a kisebbeknél a Hoya éri meg (a Suntek-kel nem számolva). A 12 valóban már sokkal kedvezőbb, de persze csak akkor ha tudsz használható képet is lőni vele. :-) |
|
Előzmény:
 |
madgie
2006-05-06 09:44:32
|
323
|
Jogos :)
De nem volt para... sőt vám se.
Amúgy mennyiért tudtál volna egy 77-es Ir-t?
Mert a Hoya R72 itthon 65 ezer, ez meg 12 volt. Nem mindegy. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|