Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2006-05-06 10:12:12 330
Viszont a 24-25 ezer az nagyon jó ár egy Heliopanért... és még azt is eldöntheted, hol vágjon a szűrő. Finom :)
madgie Creative Commons License 2006-05-06 10:09:25 328

Nemtom, hogy jött ki 11 ezer valamennyinek, mivel nem én intéztem a vételt/szállítást.

Egy másik fórumon akadtam össze egy rendes csákóval, ő intézte a dolgokat.

Neki van tapasztalata az ebay-el, nekem még dombornyomott Visám sincs :)

A hozzászólás:
Kuulpix Creative Commons License 2006-05-06 09:59:42 326
Bocs én a link alapján 21 ezret számoltam (40+15 font). Én ehhez képest mondtam a pár ezret (24-25 körül tudok 635-780nm-esig). A Heliopan a nagyobb méretek esetén jóval olcsóbb, a kisebbeknél a Hoya éri meg (a Suntek-kel nem számolva). A 12 valóban már sokkal kedvezőbb, de persze csak akkor ha tudsz használható képet is lőni vele. :-)
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2006-05-06 09:44:32 323

Jogos :)

De nem volt para... sőt vám se.

Amúgy mennyiért tudtál volna egy 77-es Ir-t?

Mert a Hoya R72 itthon 65 ezer, ez meg 12 volt. Nem mindegy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!