Keresés

Részletes keresés

Kuulpix Creative Commons License 2006-05-06 10:01:36 327
No emmán jobb. :-) Komoly tapasztalatom sajna még nekem sincs mert épp várom a szűrőmet. Remélem egy ehhez hasonló ki fog jönni a gépezetből.
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2006-05-06 09:47:23 324

Megvan a bibi asszem. Custom WB-vel nyomtam a képeket (azért az az érdekes tónus), és a 7D az IR képek kék csatornájában valami eszméletlen zajos a többihez képest.

Auto WB-ben (vagy inkább Daylight) kézbentartható a dolog, annyi, hogy a kék/zöld csatornák repülnek, így végül csak egy monokróm IR marad.

 

Ilyen lett:

 

3

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!