|
|
|
|
 |
Kuulpix
2006-05-06 10:01:36
|
327
|
| No emmán jobb. :-) Komoly tapasztalatom sajna még nekem sincs mert épp várom a szűrőmet. Remélem egy ehhez hasonló ki fog jönni a gépezetből. |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2006-05-06 09:47:23
|
324
|
Megvan a bibi asszem. Custom WB-vel nyomtam a képeket (azért az az érdekes tónus), és a 7D az IR képek kék csatornájában valami eszméletlen zajos a többihez képest.
Auto WB-ben (vagy inkább Daylight) kézbentartható a dolog, annyi, hogy a kék/zöld csatornák repülnek, így végül csak egy monokróm IR marad.
Ilyen lett:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|