Keresés

Részletes keresés

Kuulpix Creative Commons License 2006-05-06 09:59:42 326
Bocs én a link alapján 21 ezret számoltam (40+15 font). Én ehhez képest mondtam a pár ezret (24-25 körül tudok 635-780nm-esig). A Heliopan a nagyobb méretek esetén jóval olcsóbb, a kisebbeknél a Hoya éri meg (a Suntek-kel nem számolva). A 12 valóban már sokkal kedvezőbb, de persze csak akkor ha tudsz használható képet is lőni vele. :-)
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2006-05-06 09:44:32 323

Jogos :)

De nem volt para... sőt vám se.

Amúgy mennyiért tudtál volna egy 77-es Ir-t?

Mert a Hoya R72 itthon 65 ezer, ez meg 12 volt. Nem mindegy.

Előzmény:
Kuulpix Creative Commons License 2006-05-06 09:36:14 322
OFF:::Pár ezerrel drágábban nem érte volna meg egy minőségi szűrő hongkong-i para nélkül?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!