|
|
|
|
 |
Kuulpix
2006-05-06 09:59:42
|
326
|
| Bocs én a link alapján 21 ezret számoltam (40+15 font). Én ehhez képest mondtam a pár ezret (24-25 körül tudok 635-780nm-esig). A Heliopan a nagyobb méretek esetén jóval olcsóbb, a kisebbeknél a Hoya éri meg (a Suntek-kel nem számolva). A 12 valóban már sokkal kedvezőbb, de persze csak akkor ha tudsz használható képet is lőni vele. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2006-05-06 09:44:32
|
323
|
Jogos :)
De nem volt para... sőt vám se.
Amúgy mennyiért tudtál volna egy 77-es Ir-t?
Mert a Hoya R72 itthon 65 ezer, ez meg 12 volt. Nem mindegy. |
|
Előzmény:
 |
Kuulpix
2006-05-06 09:36:14
|
322
|
| OFF:::Pár ezerrel drágábban nem érte volna meg egy minőségi szűrő hongkong-i para nélkül? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|