|
|
|
|
 |
csildike
2006-05-05 16:41:05
|
1468
|
Szia Doki!
Köszi az információkat.
Akkor ezek szerint megint bekell nézni a H-C-hez, ezeket a rendezetlen helyzeteket rendbe tettetni.
A corsásról csak annyit, hogy az oké, hogy szegénykém nem tud beállni a saját helyére, mert azt állítólag kiadták másnak (bár én a helyükben biztos felkerestem volna a fszt. 2-ben tartózkodó H-C irodát és reklamáltam volna), de ezért ne foglaljon el két helyet bosszúból.
Csildike |
|
A hozzászólás:
 |
Doki L53
2006-05-05 15:48:50
|
1466
|
Szia Csildike!
A 44-45-ös helyen parkol egy Corsa. Ő a 36-os helyet vásárolta meg, de ezt is kiadta valakinek a HC...
Doki |
|
Előzmény:
 |
csildike
2006-05-04 21:27:15
|
1462
|
A P76-os hely egy idősebb lakóé, akit anno köteleztek a parkolóhely megvételére annak ellenére, hogy nincs autója. Ezért áll üresen többnyire az a parkolóhely, mert csak akkor használják, amikor meglátogatja a nénit a fia (PeterX).
A mazda 6-os tulajdonosának lehet, hogy van szerződése egy parkolóhelyre, de nem hiszem, hogy a P76-ra. Gondolom, mivel volt, hogy hetekig nem állt autó azon a helyen, a bérlő gondolt egyet, és önkényesen odaállt. Most pedig, hogy a lakó fia jött látogatóba az anyukájához, meglepődve látta, hogy valaki foglalja a helyét, amiből állítólag nagy vita kerekedett, és még a bérlőnek állt feljebb.
Nem hiszem el, hogy a HC képes lenne egy eladott beállót bérbe adni.
Azzal ők is tisztában vannak, hogy annak elég komoly következményei lehetnének.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|