Keresés

Részletes keresés

Raszputyin Sib Creative Commons License 2006-05-11 18:41:26 136

Titamita, megtennéd, hogy elküldöd a mailcímedet nekem? (alukacs@raszputyincat.com)

A "hogyan vigyük macskát Angliába" témakörben kérném segítségedet, Gabinet ajánlott. Köszi szépen!

A hozzászólás:
titamita Creative Commons License 2006-05-05 13:10:57 135

Udv mindenkinek!

 

Gabinetnek uzennek most, talan igy a legegszerubb: Nimci maaarha jol erzi magat es egy hutlen dog. A lakotarsaim, akik persze kezdetben idegenkedtek a kopaszmacska gondolatatol, de elfogadtak, jol elszerettek tolem ot. :-)

Harom no kozul valaszthat ejszaka, hogy kivel akar aludni, es sajnos en vagyok az utolso opcioja. De arra fogom, hogy biztos a tobbiek puhabbak es azert. :-))

Egy hizelkedo csodabogar, mindenkivel megszerettette magat es iszonyuan zajosan tud fel-le rohangalni a lepcsokon, ha rajon az otperc.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!