|
|
|
|
 |
Raszputyin Sib
2006-05-11 18:41:26
|
136
|
Titamita, megtennéd, hogy elküldöd a mailcímedet nekem? (alukacs@raszputyincat.com)
A "hogyan vigyük macskát Angliába" témakörben kérném segítségedet, Gabinet ajánlott. Köszi szépen! |
|
A hozzászólás:
 |
titamita
2006-05-05 13:10:57
|
135
|
Udv mindenkinek!
Gabinetnek uzennek most, talan igy a legegszerubb: Nimci maaarha jol erzi magat es egy hutlen dog. A lakotarsaim, akik persze kezdetben idegenkedtek a kopaszmacska gondolatatol, de elfogadtak, jol elszerettek tolem ot. :-)
Harom no kozul valaszthat ejszaka, hogy kivel akar aludni, es sajnos en vagyok az utolso opcioja. De arra fogom, hogy biztos a tobbiek puhabbak es azert. :-))
Egy hizelkedo csodabogar, mindenkivel megszerettette magat es iszonyuan zajosan tud fel-le rohangalni a lepcsokon, ha rajon az otperc.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|