Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
azata Creative Commons License 2006-05-05 11:49:00 308
Talán így már működni fog a link:

Előzmény:
azata Creative Commons License 2006-05-05 11:45:45 307
Tettem fel egy teszt sorozatot, ahol kipróbáltam néhány beállítást a Channel Mixerrel. Nektek melyik variáció tetszik? (1-2-3-4)

[http://infrared.foto.googlepages.com/testphotos]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!