Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
azata Creative Commons License 2006-05-05 09:25:36 301
Köszönöm!
Előzmény:
Badmotorfinger Creative Commons License 2006-05-05 09:19:58 300

Nagyon szépek a képek!

 

Oly C2000 máig az egyik legjobb digifényképező IR-re (átalakítás nélkül).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!