Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
.Pecarobi Creative Commons License 2006-05-04 17:45:46 296
Ja, bocs, az eszközök már megvannak, kicsit (nagyon ) figyelmetlen voltam...
Előzmény:
.Pecarobi Creative Commons License 2006-05-04 17:44:34 295
Egyszoval: pazar!!!! Utomunkát mit végeztél rajta? Esetleg az eszközökröl is irhatnál néhány szót...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!