Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-05-04 16:28:46 12

Teljesen önálló tud lenni az egész. A tulajdoni lapon külön helyrajzi száma is van a két háznak/teleknek, és jogilag a társasházi szerződés is megvan, melynek alapján nincs közös tulajdon.

 

A gyerekesekkel csak ott lehet gond, ahol a gyerekek nem kapnak neveltetést... mi megszívtuk ezt, bár az utóbbi időben erősen javuló tendenciát mutat a dolog. Későn jöttünk rá, hogy ahhoz hogy a szomszéd gyerekei nevelve legyenek, nekünk kell ezt megtenni....

 

Ahol dupla válaszfal van szigeteléssel, az biztos nagyon jó dolog. Én SEHOL nem láttam hogy ilyet csináltak volna a környékünkön ikerháznál, pedig ez biztos megoldja az áthallás problémáját.

Előzmény:
macskamati Creative Commons License 2006-05-04 16:19:34 6

Feco: igen, a szomszéd meg a másik (ezredik :) ) aggályom. Ez esetben ugyanis mi lennénk a zajongó gyerekesek... Láttam olyan konstrukciót, hogy a házak csak a garázsnál voltak szomszédosak, és a teraszok is más irányba néztek, ezt még meg tudnám szokni.

Viszont amit az albetétesítésről írsz, az érdekes, bennem fel sem merült, hogy ne lenne minden esetben teljesen független a két fél. :( Ja igen, és a telek ilyenkor osztatlan közös tulajdon? Vagy itt is lehet önállósodni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!