Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
harkacsi Creative Commons License 2006-05-04 16:23:08 9

A telek-a legtöbb esetben teljesen önállóak, nálunk pld két külön helyrajzi számon is vannak.Úgy szoktam fogalmazni,ez tulajdonképpen egymástól nulla méter távolságra levő két családi ház..

Előzmény:
macskamati Creative Commons License 2006-05-04 16:19:34 6

Feco: igen, a szomszéd meg a másik (ezredik :) ) aggályom. Ez esetben ugyanis mi lennénk a zajongó gyerekesek... Láttam olyan konstrukciót, hogy a házak csak a garázsnál voltak szomszédosak, és a teraszok is más irányba néztek, ezt még meg tudnám szokni.

Viszont amit az albetétesítésről írsz, az érdekes, bennem fel sem merült, hogy ne lenne minden esetben teljesen független a két fél. :( Ja igen, és a telek ilyenkor osztatlan közös tulajdon? Vagy itt is lehet önállósodni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!