|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
harkacsi
2006-05-04 16:23:08
|
9
|
A telek-a legtöbb esetben teljesen önállóak, nálunk pld két külön helyrajzi számon is vannak.Úgy szoktam fogalmazni,ez tulajdonképpen egymástól nulla méter távolságra levő két családi ház.. |
|
Előzmény:
 |
macskamati
2006-05-04 16:19:34
|
6
|
Feco: igen, a szomszéd meg a másik (ezredik :) ) aggályom. Ez esetben ugyanis mi lennénk a zajongó gyerekesek... Láttam olyan konstrukciót, hogy a házak csak a garázsnál voltak szomszédosak, és a teraszok is más irányba néztek, ezt még meg tudnám szokni.
Viszont amit az albetétesítésről írsz, az érdekes, bennem fel sem merült, hogy ne lenne minden esetben teljesen független a két fél. :( Ja igen, és a telek ilyenkor osztatlan közös tulajdon? Vagy itt is lehet önállósodni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|