Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szs75 Creative Commons License 2006-05-04 16:22:02 8

Mi vettünk, néhány héten belül költözünk. Érdemes olyantól venni, aki nem az elsőt építi, akkor rá tudsz kérdezni másokra, hogy meg vannak-e elégedve.

Normálisabb helyen, ha még az építkezés elején beszállsz, lát(hat)sz mindent, hiszen bármikor kimehetsz az építkezésre. Érdemes is! Elégedett senkivel nem leszel, de kevésbé rosszat tudsz találni.

Előzmény:
macskamati Creative Commons License 2006-05-04 15:20:58 -

Remélem, nincs ezer ilyen topic, igyekeztem utána nézni.

Kifejezetten az új építésű _családi házak_ érdekelnek, nem a lakások, bár biztos van

sok közös pont.

 

macskamati

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!