Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2006-05-04 13:08:00 293

Nemes egyszerűséggel csak úgy összedobtad. :))

Hát... dobálózhatnál sűrűbben!

 

A pesti képek tetszenek, a növényzeten jön ki igazán a szűrő hatása.

De a zsámbéki templom első két képe is szép. A belsőn kevésbé érvényesül az infra (vagy csak várja az ember a sok fehéret, de hát ott nincs zöld).

 

Sok külföldi képet láttam, besorolhatsz közéjük nyugodtan.

Előzmény:
azata Creative Commons License 2006-05-04 12:31:10 292
Sziasztok!

Összedobtam egy oldalt néhány infra képpel.
Nézzétek meg és mondjatok véleményt róla:
http://infrared.foto.googlepages.com/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!