Keresés

Részletes keresés

orlanda Creative Commons License 2006-05-02 20:21:12 6869
:*)
A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2006-05-02 20:17:38 6868
Szia, O.K. megyek és köszönöm jól vagyok és remélem Te is és mindig úgy örülök Neked:))))
Előzmény:
orlanda Creative Commons License 2006-05-02 18:35:15 6866

Off:

Nextdoor drága, ha van egy perc időd, benéznél egy régi topicba, néhány tizenéves imádja a kutyáját de banánnal eteti, szerintem elkélne nekik egy rövid oktatás arról, hogy mit is eszik a kutya úgy általában.

Egyébként remélem jól vagy, nálam minden rendben :*)

On

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!