|
|
|
|
 |
nextdoor
2006-05-02 20:17:38
|
6868
|
| Szia, O.K. megyek és köszönöm jól vagyok és remélem Te is és mindig úgy örülök Neked:)))) |
|
A hozzászólás:
 |
orlanda
2006-05-02 18:35:15
|
6866
|
Off:
Nextdoor drága, ha van egy perc időd, benéznél egy régi topicba, néhány tizenéves imádja a kutyáját de banánnal eteti, szerintem elkélne nekik egy rövid oktatás arról, hogy mit is eszik a kutya úgy általában.
Egyébként remélem jól vagy, nálam minden rendben :*)
On |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|