|
|
|
|
 |
Fogár
2006-05-03 17:28:26
|
6873
|
| hali...bocsi a beleszólásért...nem csak az Illatos út létezik...mármint ha ez a megoldás marad...vannak normális menhelyek is |
|
A hozzászólás:
 |
Arthurgazdi
2006-05-02 10:36:59
|
6861
|
Sziasztok!
SOS segítségre lennem szükségem, pontosabban egy nagyon jó barátomnak...a munkahelyéről kirakták az őrkutyával együtt... Az a baj, hogy haza nem tudja vinni, mert egy 8 hónapos kicsi baba büszke apukája...viszont ha nem talál sos gazdit, vagy legalább ideiglenes befogadót akkor az illatos út vár a kutyára.... A kutyus Lord névre hallgat, barátságos nagy méretű kan -dog keverék....-Arthurral is elsőre barátságot kötött.... Norbit lehet hívni a 305074846-os számon....sajnos a menhelyek fullon vannak.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|