Keresés

Részletes keresés

orlanda Creative Commons License 2006-05-02 18:35:15 6866

Off:

Nextdoor drága, ha van egy perc időd, benéznél egy régi topicba, néhány tizenéves imádja a kutyáját de banánnal eteti, szerintem elkélne nekik egy rövid oktatás arról, hogy mit is eszik a kutya úgy általában.

Egyébként remélem jól vagy, nálam minden rendben :*)

On

A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2006-05-02 07:00:59 6860
nem sintérek és a pontos webcim: www.illatosut.hu
Előzmény:
Replay Creative Commons License 2006-05-02 00:49:30 6858
Szia! Az elveszettkutyak.hu-n és a netboard.hu-n már fenn van a hirdetésed, valaki bemásolta oda, csak ott egy rosszabb kép van. Ezeket a fórumokat olvasgasd, hátha valaki megtalálja és oda felrakja. A netboard.hu-n nagyon-nagyon sok menhely is hirdet, oda is kerülhetett. Vagy ha Pesten befogják a sintérek, akkor
illatos.hu. Sok sikert, remélem előkerül.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!