|
|
|
|
 |
orlanda
2006-05-02 18:35:15
|
6866
|
Off:
Nextdoor drága, ha van egy perc időd, benéznél egy régi topicba, néhány tizenéves imádja a kutyáját de banánnal eteti, szerintem elkélne nekik egy rövid oktatás arról, hogy mit is eszik a kutya úgy általában.
Egyébként remélem jól vagy, nálam minden rendben :*)
On |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Replay
2006-05-02 00:49:30
|
6858
|
Szia! Az elveszettkutyak.hu-n és a netboard.hu-n már fenn van a hirdetésed, valaki bemásolta oda, csak ott egy rosszabb kép van. Ezeket a fórumokat olvasgasd, hátha valaki megtalálja és oda felrakja. A netboard.hu-n nagyon-nagyon sok menhely is hirdet, oda is kerülhetett. Vagy ha Pesten befogják a sintérek, akkor illatos.hu. Sok sikert, remélem előkerül. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|