|
|
|
|
 |
Hiver
2006-05-04 14:37:56
|
6886
|
Tegnap este megtalálták Bodza kutyát! :o))) Mindenkinek köszönöm itt is a segítséget! |
|
A hozzászólás:
 |
Replay
2006-05-02 00:49:30
|
6858
|
Szia! Az elveszettkutyak.hu-n és a netboard.hu-n már fenn van a hirdetésed, valaki bemásolta oda, csak ott egy rosszabb kép van. Ezeket a fórumokat olvasgasd, hátha valaki megtalálja és oda felrakja. A netboard.hu-n nagyon-nagyon sok menhely is hirdet, oda is kerülhetett. Vagy ha Pesten befogják a sintérek, akkor illatos.hu. Sok sikert, remélem előkerül. |
|
Előzmény:
 |
Hiver
2006-05-01 23:16:29
|
6857
|
Hova érdemes még feltenni a kutyus adatait? (a kutyakereso.hu-ra, a gportal.hu/portal/gazdiholvagy-ra és a gazditkeresek.hu-ra már felraktam) Vagy mit tehetünk még azon kívül, hogy kitacepaoztuk a környéken, holnap felhívjuk az önkormányzatot, hogy ki végzi a környéken a kutyabegyűjtést, aztán felhívjuk a telepet. Anyuék járják a környéket, de a fene tudja, már merre járhat :o(((
Tudtok vmit Csabdi/Bicske/Zsámbék (esetleg Mány/Páty) sintértelepéről/menhelyéről? Érdemes az Illatos útra is betelefonálni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|