Keresés

Részletes keresés

Hiver Creative Commons License 2006-05-04 14:37:56 6886
Tegnap este megtalálták Bodza kutyát! :o)))
Mindenkinek köszönöm itt is a segítséget!
nextdoor Creative Commons License 2006-05-02 07:00:59 6860
nem sintérek és a pontos webcim: www.illatosut.hu
A hozzászólás:
Replay Creative Commons License 2006-05-02 00:49:30 6858
Szia! Az elveszettkutyak.hu-n és a netboard.hu-n már fenn van a hirdetésed, valaki bemásolta oda, csak ott egy rosszabb kép van. Ezeket a fórumokat olvasgasd, hátha valaki megtalálja és oda felrakja. A netboard.hu-n nagyon-nagyon sok menhely is hirdet, oda is kerülhetett. Vagy ha Pesten befogják a sintérek, akkor
illatos.hu. Sok sikert, remélem előkerül.
Előzmény:
Hiver Creative Commons License 2006-05-01 23:16:29 6857

Hova érdemes még feltenni a kutyus adatait? (a kutyakereso.hu-ra, a gportal.hu/portal/gazdiholvagy-ra és a gazditkeresek.hu-ra már felraktam) Vagy mit tehetünk még azon kívül, hogy kitacepaoztuk a környéken, holnap felhívjuk az önkormányzatot, hogy ki végzi a környéken a kutyabegyűjtést, aztán felhívjuk a telepet. Anyuék járják a környéket, de a fene tudja, már merre járhat :o(((

Tudtok vmit Csabdi/Bicske/Zsámbék (esetleg Mány/Páty) sintértelepéről/menhelyéről? Érdemes az Illatos útra is betelefonálni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!