|
|
|
|
 |
nextdoor
2006-05-02 07:00:19
|
6859
|
az a topic a gazdátlan állatoké volt (szóval nem az elveszetteké) összevonták vmikkel, amelyekben olyan kutyák vannak, akiket találtak, megmentettek stb. és gazdát keresnek számukra
|
|
A hozzászólás:
 |
Hiver
2006-05-01 23:07:17
|
6855
|
Sziasztok!
Nem tudjátok mi van az "S.O.S! Gazdinkat keressük!" topikkal? Az előbb még itt figyelt a topiklistám alján, igaz 1970.01.01-es dátummal. Mikor rákttintottam, végleg eltűnt, és a keresővel sem találom. Pedig sajnos aktuális lenne, lásd köv. hsz-om :o( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|