Keresés

Részletes keresés

nextdoor Creative Commons License 2006-05-02 07:00:19 6859

az a topic a gazdátlan állatoké volt (szóval nem az elveszetteké) összevonták vmikkel, amelyekben olyan kutyák vannak, akiket találtak, megmentettek stb. és gazdát keresnek számukra

 

A hozzászólás:
Hiver Creative Commons License 2006-05-01 23:07:17 6855

Sziasztok!

Nem tudjátok mi van az "S.O.S! Gazdinkat keressük!" topikkal? Az előbb még itt figyelt a topiklistám alján, igaz 1970.01.01-es dátummal. Mikor rákttintottam, végleg eltűnt, és a keresővel sem találom. Pedig sajnos aktuális lenne, lásd köv. hsz-om :o(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!