Keresés

Részletes keresés

garfieldka Creative Commons License 2006-05-01 16:17:42 421
Miért is ne?
A hozzászólás:
Majdnem Creative Commons License 2006-05-01 16:07:11 420
ha találtál megoldást és elmeséled, sokat segítesz a most csak jószándékúaknak :)
Előzmény:
garfieldka Creative Commons License 2006-05-01 11:08:43 419
Nem erről van szó. De láthatóan itthon néhány jószándékú hozzászóláson kívül nem kapok megnyugtató választ. Tehát olyan intézményhez fordulok, amelyről tudom, hogy a kérdésemet meg tudják válaszolni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!