|
|
|
|
 |
Majdnem
2006-05-01 16:07:11
|
420
|
| ha találtál megoldást és elmeséled, sokat segítesz a most csak jószándékúaknak :) |
|
A hozzászólás:
 |
garfieldka
2006-05-01 11:08:43
|
419
|
| Nem erről van szó. De láthatóan itthon néhány jószándékú hozzászóláson kívül nem kapok megnyugtató választ. Tehát olyan intézményhez fordulok, amelyről tudom, hogy a kérdésemet meg tudják válaszolni. |
|
Előzmény:
 |
Majdnem
2006-05-01 10:39:33
|
418
|
| talán a külföldieknek hiszel, azok mégiscsak külföldiek... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|