Keresés

Részletes keresés

Majdnem Creative Commons License 2006-05-01 10:39:33 418
talán a külföldieknek hiszel, azok mégiscsak külföldiek...
A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2006-05-01 10:29:08 417

Megkérdezem az ilyen területen szakértő külföldi cégeket. Eddig más témákban is korrekt és kimerítő választ adtak.

 

Csak reméltem, hogy a fóromut olvasóktól is kapok egyértelmű, biztos választ, ezért vetettem fel a kérdést itt.

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2006-05-01 09:28:18 414

Sajnálom, hogy nem kivánsz arra válaszolni, hogy milyen eszközzel tervezed az ETTL-t megosztani.

Szerintem nem csak engem érdekelne.

 

 

***

 

Ha kicsit figyelmesebben olvasnál, akkor láthatod hogy miben tévedtem:

Magán jellegű emailed megitélésében és abban hogy kereskedői szándékot tételeztem fel az esettel kapcsolatban, de ne firtassuk mert illetlen dolog lenne részemről.

És már el is imertem, hogy ez ügyben hibáztam, nyilván nem ezért írtál emailt az ITT kérdezőnek. Legközelebb nem fogok ilyet feltételezni.

 

**

 

FD konverter ügyben viszont világosan leírtam, hogy hol tévedtél, illetve megjelöltem egy elfogadhatónak tünő web_oldalt, amely az én állításomat támasztotta alá.

 

Tehát nem csak 300mm felett és nem csak L-hez használható a Canon EOS/FD konverter.

nem tudom ezen mit kell izmozni......

szinte lényegtelen a különbség, tekintsük apró pontosításnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!