Keresés

Részletes keresés

garfieldka Creative Commons License 2006-05-01 10:29:08 417

Megkérdezem az ilyen területen szakértő külföldi cégeket. Eddig más témákban is korrekt és kimerítő választ adtak.

 

Csak reméltem, hogy a fóromut olvasóktól is kapok egyértelmű, biztos választ, ezért vetettem fel a kérdést itt.

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2006-05-01 09:28:18 414

Sajnálom, hogy nem kivánsz arra válaszolni, hogy milyen eszközzel tervezed az ETTL-t megosztani.

Szerintem nem csak engem érdekelne.

 

 

***

 

Ha kicsit figyelmesebben olvasnál, akkor láthatod hogy miben tévedtem:

Magán jellegű emailed megitélésében és abban hogy kereskedői szándékot tételeztem fel az esettel kapcsolatban, de ne firtassuk mert illetlen dolog lenne részemről.

És már el is imertem, hogy ez ügyben hibáztam, nyilván nem ezért írtál emailt az ITT kérdezőnek. Legközelebb nem fogok ilyet feltételezni.

 

**

 

FD konverter ügyben viszont világosan leírtam, hogy hol tévedtél, illetve megjelöltem egy elfogadhatónak tünő web_oldalt, amely az én állításomat támasztotta alá.

 

Tehát nem csak 300mm felett és nem csak L-hez használható a Canon EOS/FD konverter.

nem tudom ezen mit kell izmozni......

szinte lényegtelen a különbség, tekintsük apró pontosításnak.

Előzmény:
garfieldka Creative Commons License 2006-05-01 08:48:11 413

Látom, nem tudod a már egyszer belátott tévedéseden mégsem túltenni magad, Sajnálom!

 

Ahogy mondtad, amire nincs időm, nem kell foglalkoznom vele!

A szócséplésre nics, tehát részemről ennyi.

 

A vakus kérdésemre pedig köszönettel vettem a választ, majd megoldom a problémát előbb-utóbb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!