Sajnálom, hogy nem kivánsz arra válaszolni, hogy milyen eszközzel tervezed az ETTL-t megosztani.
Szerintem nem csak engem érdekelne.
***
Ha kicsit figyelmesebben olvasnál, akkor láthatod hogy miben tévedtem:
Magán jellegű emailed megitélésében és abban hogy kereskedői szándékot tételeztem fel az esettel kapcsolatban, de ne firtassuk mert illetlen dolog lenne részemről.
És már el is imertem, hogy ez ügyben hibáztam, nyilván nem ezért írtál emailt az ITT kérdezőnek. Legközelebb nem fogok ilyet feltételezni.
**
FD konverter ügyben viszont világosan leírtam, hogy hol tévedtél, illetve megjelöltem egy elfogadhatónak tünő web_oldalt, amely az én állításomat támasztotta alá.
Tehát nem csak 300mm felett és nem csak L-hez használható a Canon EOS/FD konverter.
nem tudom ezen mit kell izmozni......
szinte lényegtelen a különbség, tekintsük apró pontosításnak. |