Keresés

Részletes keresés

Atahualpha Creative Commons License 2006-05-01 08:24:18 134
:)))köszi, hát tényleg nem unalmas mellettük az élet:-)
A hozzászólás:
Cinnamoroll82 Creative Commons License 2006-04-30 22:25:14 133
Olyan jó neked hogy ennyi szép cicával élhetsz együtt. Hát igen, majd ha "nagy leszek" szeretnék másik csupi cicát, csak így háziállatnak mert nagyon király lakótársak, jó velük aludni és a bútort se szőrözik össze. :D Persze emellett még számos pozitív vonásuk van.
Előzmény:
Atahualpha Creative Commons License 2006-04-30 18:54:33 132

Tényleg nagyon édes a cicád. Én is teszek fel pár képet:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!