|
|
|
|
 |
garfieldka
2006-05-01 08:48:11
|
413
|
Látom, nem tudod a már egyszer belátott tévedéseden mégsem túltenni magad, Sajnálom!
Ahogy mondtad, amire nincs időm, nem kell foglalkoznom vele!
A szócséplésre nics, tehát részemről ennyi.
A vakus kérdésemre pedig köszönettel vettem a választ, majd megoldom a problémát előbb-utóbb. |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2006-04-30 21:16:15
|
411
|
Igen, és arra is volt példa nemrég, hogy nem teljes értékű információk jelentek meg ezen a fórumon EOS/FD konverterrel kapcsolatban.
Sem ezt sem annak javítását nem kell bántásnak venned.
****
Érdekel hogy milyen eszközökkel probálod megoldani több ETTL vaku vezérlését.
Nekem nem sikerült megoldást találni.. |
|
Előzmény:
 |
garfieldka
2006-04-30 16:12:06
|
410
|
Kitapasztaltam....
nem szoktam teoriákat és netolvásmányokat szajkózni.
Nem kell bántásnak venned, de épp a napokban volt rá példa, hogy az itt olvasottakat félreértheti az ember.
Van?
Nincs, most szeretném kiépíteni, ezért kérdeztem előbb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|