Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2006-04-30 21:16:15 411

Igen, és arra is volt példa nemrég, hogy nem teljes értékű információk jelentek meg ezen a fórumon EOS/FD konverterrel kapcsolatban.

Sem ezt sem annak javítását nem kell bántásnak venned.

 

****

 

Érdekel hogy milyen eszközökkel probálod megoldani több ETTL vaku vezérlését.

Nekem nem sikerült megoldást találni..

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2006-04-30 16:12:06 410

Kitapasztaltam....

nem szoktam teoriákat és netolvásmányokat szajkózni.

 

Nem kell bántásnak venned, de épp a napokban volt rá példa, hogy az itt olvasottakat félreértheti az ember.

 

Van?

 

Nincs, most szeretném kiépíteni, ezért kérdeztem előbb.

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2006-04-30 15:50:53 409

Kitapasztaltam....

nem szoktam teoriákat és netolvásmányokat szajkózni.

 

 

1 vakuval van ETTL.

Ha van olyan eszközöd, amely több ETTL vezérlésére is alkalmas, akkor nyilván azzal is.

 

Van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!