Keresés

Részletes keresés

garfieldka Creative Commons License 2006-04-30 16:12:06 410

Kitapasztaltam....

nem szoktam teoriákat és netolvásmányokat szajkózni.

 

Nem kell bántásnak venned, de épp a napokban volt rá példa, hogy az itt olvasottakat félreértheti az ember.

 

Van?

 

Nincs, most szeretném kiépíteni, ezért kérdeztem előbb.

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2006-04-30 15:50:53 409

Kitapasztaltam....

nem szoktam teoriákat és netolvásmányokat szajkózni.

 

 

1 vakuval van ETTL.

Ha van olyan eszközöd, amely több ETTL vezérlésére is alkalmas, akkor nyilván azzal is.

 

Van?

Előzmény:
garfieldka Creative Commons License 2006-04-30 15:43:08 408

Tehát ezek szerint, ha felrakok pl. egy M42-es emulátoros adaptrert valamelyik digitális EOS vázra, majd egy kihuzatot és egy M42-es objetívet az elejére, továbbá egy vagy két rendszervakut egy a vakusaruba helyezett elosztóba dugva, akkor a makrófotózáskor lesz objektíven keresztüli vakuvezérlésem?

 

Természetesen a blendét a kép elvárásainak megfelelően előre beállítom. A vaku és a gép pedig ennek megfelelően tudni fogja, mennyi fény szükséges a megvilágításhoz?

 

Ez amit leírtál csak teória vagy már kitapasztaltad és a gyakorlatban bizonyítottan így van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!