|
|
|
|
 |
garfieldka
2006-04-30 16:12:06
|
410
|
Kitapasztaltam....
nem szoktam teoriákat és netolvásmányokat szajkózni.
Nem kell bántásnak venned, de épp a napokban volt rá példa, hogy az itt olvasottakat félreértheti az ember.
Van?
Nincs, most szeretném kiépíteni, ezért kérdeztem előbb. |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2006-04-30 15:50:53
|
409
|
Kitapasztaltam....
nem szoktam teoriákat és netolvásmányokat szajkózni.
1 vakuval van ETTL.
Ha van olyan eszközöd, amely több ETTL vezérlésére is alkalmas, akkor nyilván azzal is.
Van? |
|
Előzmény:
 |
garfieldka
2006-04-30 15:43:08
|
408
|
Tehát ezek szerint, ha felrakok pl. egy M42-es emulátoros adaptrert valamelyik digitális EOS vázra, majd egy kihuzatot és egy M42-es objetívet az elejére, továbbá egy vagy két rendszervakut egy a vakusaruba helyezett elosztóba dugva, akkor a makrófotózáskor lesz objektíven keresztüli vakuvezérlésem?
Természetesen a blendét a kép elvárásainak megfelelően előre beállítom. A vaku és a gép pedig ennek megfelelően tudni fogja, mennyi fény szükséges a megvilágításhoz?
Ez amit leírtál csak teória vagy már kitapasztaltad és a gyakorlatban bizonyítottan így van? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|