Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kohalmik Creative Commons License 2006-04-29 07:28:39 69

Canonos srácok nemrég felénk jártak, kipróbáltam a 70-300 is usm-et (is:) :

fényerőben nem valami jó, de a képstabi nagyon hasznos dolog főleg tele állásban. ha jó fényviszonyok között fogsz fotózni sztem nem rossz választás a 70-300, szépen gyorsan mozog, nem téveszt és könnyen kezelhető, meg hát ugye ha azt nézzük hogy kb. 2 fé-t "csalhatsz" az IS miatt, az sem rossz.

 

ha persze fix minőséget szertnél 70-200 f/4L

 

 

Előzmény:
lelcache Creative Commons License 2006-04-29 00:38:32 68
Én 70-300 IS USM-mel vagyok így. Sehol ninsc, akiket hívtam eddig. Pedig elötte még szeretném kézbe is fogni, mondjuk egy 70-200 L f/4-es társaságában. Erre esélyem sincs sehol.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!