|
|
|
|
 |
Atahualpha
2006-04-26 09:59:00
|
128
|
Hát igazából folyamatosan mondta a magáét, nem akart most kiállításon lenni (pedig alapvetően egy nyugodt aranyos macska) de itt fújt, morgott, meg akart harapni, ezért hazavitte a párom és kihozta helyette a Harryt.
|
|
A hozzászólás:
 |
titamita
2006-04-26 09:57:25
|
127
|
| Mit jelent a begajdult? Kibukott szegeny? |
|
Előzmény:
 |
Atahualpha
2006-04-25 09:54:16
|
126
|
valszeg egy sphynxet láttál:-)
Yoda hazament szombat reggel mert begajdult és helyette a párom kihozta a pöttyös ori kandurunkat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|