|
|
|
|
 |
Százbolha
2006-04-26 10:18:37
|
380
|
Mivel ez nem az ADOK-VESZEK topic, remélem nem haragszol meg egy megjegyzésért.
Az FD/EOS adapterekkel csak akkor lehet végtelenre élesíteni, ha egy lencsetag (telekonverter) van benne.
Ebből 1 féle minőségi létezik, az pedig a Canon. Az ára 600-800 USD.
Az összes többi gyártmány lencsetagjával szerintem 1 értelmes dolgot lehet tenni: kivenni. |
|
A hozzászólás:
 |
garfieldka
2006-04-26 08:34:01
|
379
|
| Lehet vele végtelenre fókuszálni és küldtem a postaládádba levélkét. |
|
Előzmény:
 |
floyd.vi
2006-04-26 01:48:29
|
378
|
Sziasztok, egy Canon FD csatlakozójú objektívhez keresek átalakítót, amivel fel tudom tenni egy EOS 350D-re. Hol lehet ilyet találni Pesten? Nagyjából mennyiért vesztegetnek ilyet? Lehet-e végtelenre fókuszálni utána az obival?
Egy-két eladó cucc: floydworx.uw.hu
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|