|
|
|
|
 |
Vad
2006-04-26 03:26:43
|
58
|
forrás?
Hogy van ez, Ibolykám?
Nézzen mán utánna annak a kimutatásnak mégecceee, oszt igazi eredményt mongyon, mer mán legalább 26-a van, és bizony vége a kampánynak, ráadásul nyert is egy privát kórházat, a prájvit szemészet zavarja a tisztánlátását?
Vagy nincsen pénze szemüvegre?
Szal kik is azok a fiatalok, akik most éppen tömegesen jelentkeznek az MDF-be?
Jönnek a gátról vissza, azt belelépnek?
Vagy simán a Fideszgyűlésről?
Na lényegalényeg, hogy már nem kell kampányolni, nem tudta, néni?
|
|
 |
mibi
2006-04-25 23:35:01
|
51
|
"a szőlősgazdától függetlenül is kehet tisztességes jobboldali ember valaki."
Pontositsunk! A szolosgazdatol eddig nem lehetett tisztesseges jobbos senki sem. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2006-04-25 23:20:16
|
47
|
Azt írod, az MDF-nek mindenképpen vége...
Nem zavarja a tisztánlátásodat, hogy a fiatalok tömegesen jelentkeznek az MDF-be? T.i. most már van garancia arra, hogy a szőlősgazdától függetlenül is kehet tisztességes jobboldali ember valaki. Végre! |
|
Előzmény:
 |
Vad
2006-04-25 04:43:26
|
42
|
Na te politikus! :))))
2010-re megduplázódhat a létszám?
Megélhetési Fideszesek?
Há nem most üzent hadat a kis politikai kalandornőnk a korrupciónak?
Az MDF-nek mindenképpen vége, de ha ez lesz, kivel fog négy év múlva kambájnolni?
Vagy szélkakas lesz?
Mint tegnap? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|