Keresés

Részletes keresés

Vad Creative Commons License 2006-04-26 03:26:43 58

forrás?

 

Hogy van ez, Ibolykám?

Nézzen mán utánna annak a kimutatásnak mégecceee, oszt igazi eredményt mongyon, mer mán legalább 26-a van, és bizony vége a kampánynak, ráadásul nyert is egy privát kórházat, a prájvit szemészet zavarja a tisztánlátását?

 

Vagy nincsen pénze szemüvegre?

 

Szal kik is azok a fiatalok, akik most éppen tömegesen jelentkeznek az MDF-be?

Jönnek a gátról vissza, azt belelépnek?

Vagy simán a Fideszgyűlésről?

 

 

 

Na lényegalényeg, hogy már nem kell kampányolni, nem tudta, néni?

 

mibi Creative Commons License 2006-04-25 23:35:01 51
"a szőlősgazdától függetlenül is kehet tisztességes jobboldali ember valaki."

Pontositsunk! A szolosgazdatol eddig nem lehetett tisztesseges jobbos senki sem.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-04-25 23:20:16 47

Azt írod, az MDF-nek mindenképpen vége...

Nem zavarja a tisztánlátásodat, hogy a fiatalok tömegesen jelentkeznek az MDF-be? T.i. most már van garancia arra, hogy a szőlősgazdától függetlenül is kehet tisztességes jobboldali ember valaki. Végre!

Előzmény:
Vad Creative Commons License 2006-04-25 04:43:26 42

Na te politikus! :))))

2010-re megduplázódhat a létszám?

Megélhetési Fideszesek?

Há nem most üzent hadat a kis politikai kalandornőnk a korrupciónak?

Az MDF-nek mindenképpen vége, de ha ez lesz, kivel fog négy év múlva kambájnolni?

Vagy szélkakas lesz?

Mint tegnap?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!