Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kohalmik Creative Commons License 2006-04-25 07:22:43 65

Néztem a 2,8L-t és bevallom őszintén - de hát pont ezért nyitottam a topicot - fogalmam sem volt a súlyáról. Biztosan kell neki, hogy a minőség összeálljon, de aki az cipeli napokon át...na az nem semmi. 30d + 70-200 f/4L súly is határeset egy több napos túra, vagy kirándulás esetén, de hosszabb időre meg ott van a jól bevált fotóstáska és a fotós-hátizsák.

 

Az egyetlen bajom csak az hogy Canon Hungáriánál várni kell rá mert, nincs...

ExtremeDigitálnál meg nem nagyon szeretném megvenni...

Mediker?Vagy esetleg más ahol megbízhatóak?

Előzmény:
o0-0o Creative Commons License 2006-04-23 10:42:41 64
hogy jobban behatárolható legyen milyen szinten állnak: http://www.slo-foto.net/reviews-56.html . Ha a 70-300IS jobb a 75-300IS-nél (az utóbbi a teszt szerint jobb a Sigma 70-200-nál), akkor közelebb áll a 70-200L-ekhez, mint a Sigma 70-200/2,8 EX, úgy valahol a kettő közt van. Amúgy gratula a választáshoz (lehet, hogy ugyanezt mondtam volna a másik esetben is ;))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!