|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kohalmik
2006-04-25 07:22:43
|
65
|
Néztem a 2,8L-t és bevallom őszintén - de hát pont ezért nyitottam a topicot - fogalmam sem volt a súlyáról. Biztosan kell neki, hogy a minőség összeálljon, de aki az cipeli napokon át...na az nem semmi. 30d + 70-200 f/4L súly is határeset egy több napos túra, vagy kirándulás esetén, de hosszabb időre meg ott van a jól bevált fotóstáska és a fotós-hátizsák.
Az egyetlen bajom csak az hogy Canon Hungáriánál várni kell rá mert, nincs...
ExtremeDigitálnál meg nem nagyon szeretném megvenni...
Mediker?Vagy esetleg más ahol megbízhatóak? |
|
Előzmény:
 |
o0-0o
2006-04-23 10:42:41
|
64
|
| hogy jobban behatárolható legyen milyen szinten állnak: http://www.slo-foto.net/reviews-56.html . Ha a 70-300IS jobb a 75-300IS-nél (az utóbbi a teszt szerint jobb a Sigma 70-200-nál), akkor közelebb áll a 70-200L-ekhez, mint a Sigma 70-200/2,8 EX, úgy valahol a kettő közt van. Amúgy gratula a választáshoz (lehet, hogy ugyanezt mondtam volna a másik esetben is ;)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|