|
|
|
|
 |
ooloo
2006-04-25 05:10:06
|
46
|
OFF
A szokásostól eltérő időbeosztással élek, ezért rapszodikus időrendűek - sokszor éjjeliek, kora hajnaliak - a hozzászólásaim.
Szép álmokat, hamarosan én is elvackolódom... :)
üdv ooloo
ON |
|
A hozzászólás:
 |
Vad
2006-04-25 04:45:31
|
43
|
OFF: egyébként mért vagy ébren ilyenkor?
Én most dőlök ki éppen, de holnap majd folytatom, ha nem prörög túl a topic.
Üdv:
Vad (tériszonnyal) |
|
Előzmény:
 |
ooloo
2006-04-25 04:33:32
|
41
|
Ibolya nyert, hiszen frakciója van az Országgyűlésben. 2010-re akár megduplázódhat a létszám is. Jönnek majd a megélhetési fideszesek, még válogathat is majd a kínálatból... :O)))
utulien barátom viszont nem Ibolya... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|