Keresés

Részletes keresés

ooloo Creative Commons License 2006-04-25 05:10:06 46

OFF

A szokásostól eltérő időbeosztással élek, ezért rapszodikus időrendűek - sokszor éjjeliek, kora hajnaliak - a hozzászólásaim.

Szép álmokat, hamarosan én is elvackolódom... :)

 

üdv ooloo

ON

A hozzászólás:
Vad Creative Commons License 2006-04-25 04:45:31 43

OFF: egyébként mért vagy ébren ilyenkor?

Én most dőlök ki éppen, de holnap majd folytatom, ha nem prörög túl a topic.

Üdv:

Vad (tériszonnyal)

Előzmény:
ooloo Creative Commons License 2006-04-25 04:33:32 41

Ibolya nyert, hiszen frakciója van az Országgyűlésben. 2010-re akár megduplázódhat a létszám is. Jönnek majd a megélhetési fideszesek, még válogathat is majd a kínálatból... :O)))

 

utulien barátom viszont nem Ibolya... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!