|
|
|
|
 |
Vad
2006-04-25 04:45:31
|
43
|
OFF: egyébként mért vagy ébren ilyenkor?
Én most dőlök ki éppen, de holnap majd folytatom, ha nem prörög túl a topic.
Üdv:
Vad (tériszonnyal) |
|
 |
Vad
2006-04-25 04:43:26
|
42
|
Na te politikus! :))))
2010-re megduplázódhat a létszám?
Megélhetési Fideszesek?
Há nem most üzent hadat a kis politikai kalandornőnk a korrupciónak?
Az MDF-nek mindenképpen vége, de ha ez lesz, kivel fog négy év múlva kambájnolni?
Vagy szélkakas lesz?
Mint tegnap? |
|
A hozzászólás:
 |
ooloo
2006-04-25 04:33:32
|
41
|
Ibolya nyert, hiszen frakciója van az Országgyűlésben. 2010-re akár megduplázódhat a létszám is. Jönnek majd a megélhetési fideszesek, még válogathat is majd a kínálatból... :O)))
utulien barátom viszont nem Ibolya... :) |
|
Előzmény:
 |
Vad
2006-04-25 04:27:19
|
40
|
| Tudom, hogy nem nyert Ibolya ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|