Keresés

Részletes keresés

Vad Creative Commons License 2006-04-25 04:45:31 43

OFF: egyébként mért vagy ébren ilyenkor?

Én most dőlök ki éppen, de holnap majd folytatom, ha nem prörög túl a topic.

Üdv:

Vad (tériszonnyal)

Vad Creative Commons License 2006-04-25 04:43:26 42

Na te politikus! :))))

2010-re megduplázódhat a létszám?

Megélhetési Fideszesek?

Há nem most üzent hadat a kis politikai kalandornőnk a korrupciónak?

Az MDF-nek mindenképpen vége, de ha ez lesz, kivel fog négy év múlva kambájnolni?

Vagy szélkakas lesz?

Mint tegnap?

A hozzászólás:
ooloo Creative Commons License 2006-04-25 04:33:32 41

Ibolya nyert, hiszen frakciója van az Országgyűlésben. 2010-re akár megduplázódhat a létszám is. Jönnek majd a megélhetési fideszesek, még válogathat is majd a kínálatból... :O)))

 

utulien barátom viszont nem Ibolya... :)

Előzmény:
Vad Creative Commons License 2006-04-25 04:27:19 40
Tudom, hogy nem nyert Ibolya ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!