Keresés

Részletes keresés

ooloo Creative Commons License 2006-04-25 04:33:32 41

Ibolya nyert, hiszen frakciója van az Országgyűlésben. 2010-re akár megduplázódhat a létszám is. Jönnek majd a megélhetési fideszesek, még válogathat is majd a kínálatból... :O)))

 

utulien barátom viszont nem Ibolya... :)

A hozzászólás:
Vad Creative Commons License 2006-04-25 04:27:19 40
Tudom, hogy nem nyert Ibolya ;)
Előzmény:
ooloo Creative Commons License 2006-04-25 04:26:13 39
NEM NYERT! :DDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!