Keresés

Részletes keresés

Atahualpha Creative Commons License 2006-04-25 09:54:16 126

valszeg egy sphynxet láttál:-)

Yoda hazament szombat reggel mert begajdult és helyette a párom kihozta a pöttyös ori kandurunkat.

A hozzászólás:
titamita Creative Commons License 2006-04-24 09:49:31 125

Hmmm. Akkor vagy nem te voltal vagy nagyon kene nekem egy szemuveg. :-)

Amikor en jartam ott, pont nem volt a ketrecekben egy Peterbald sem. Aztan gondoltam, hogy a maszos cicc hozzatok tartozik.

Előzmény:
Atahualpha Creative Commons License 2006-04-21 19:08:14 121

Tényleg olyan:-))

 

Háááááááááát velem ezt csinálta a Yoda nevű csupi kandurom, de ő nem fekete fehér hanem csokoládé egyszinű.....:_))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!