|
|
|
|
 |
Atahualpha
2006-04-25 09:54:16
|
126
|
valszeg egy sphynxet láttál:-)
Yoda hazament szombat reggel mert begajdult és helyette a párom kihozta a pöttyös ori kandurunkat. |
|
A hozzászólás:
 |
titamita
2006-04-24 09:49:31
|
125
|
Hmmm. Akkor vagy nem te voltal vagy nagyon kene nekem egy szemuveg. :-)
Amikor en jartam ott, pont nem volt a ketrecekben egy Peterbald sem. Aztan gondoltam, hogy a maszos cicc hozzatok tartozik. |
|
Előzmény:
 |
Atahualpha
2006-04-21 19:08:14
|
121
|
Tényleg olyan:-))
Háááááááááát velem ezt csinálta a Yoda nevű csupi kandurom, de ő nem fekete fehér hanem csokoládé egyszinű.....:_)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|