|
|
|
|
 |
kakukkboy
2006-04-24 03:56:27
|
33
|
Na ez a valódi különbség a kékvér, és a kéxőlő között.
Akkor tudtak, a "deklasszáltak" dolgozni, mert megtanították nekik gyerekkorukban a munka becsületét, de ezeknek a halódó cuclizmusban fölnőtt, szocializálódott nímandoknak nem, mert a 70-es évektől nem volt becsülete a munkának! Ezek nem tanultak semmit, csak veleszületett nagyaruk van. |
|
A hozzászólás:
 |
ooloo
2006-04-24 03:49:24
|
28
|
| Hordja azt már hatvan éve szét boldog-boldogtalan. Tévedsz, ha azt hiszed, hogy bárki vissza tudná gyűjteni az elrabolt ezüst étkészletet. Neki kell állni egy új egzisztenciát megteremteni. Láttam én az '50-es években grófnőt szemfelszedőként dolgozni. Nem volt büdös neki a munka, vissza tudott emelkedni a nulláról. |
|
Előzmény:
 |
Vad
2006-04-24 03:37:19
|
26
|
| A baj csak ott van, hogy ha szétrobban a kisgömböc, kijön belőle a parasztbácsi, a szolgálólány, meg a többiek, de az állami vagyont nem fogják megtalálni ottan. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|