Keresés

Részletes keresés

ooloo Creative Commons License 2006-04-24 03:55:48 32

Ez a körte és az alma összevetése. Nagyon más elven működik a két politikai formáció. Az MSZP nyert volna akkor is, ha Hiller meg sem szólal; azért ez a Fideszre és 0rbánra nem transzformálható át. Ott bizony ő személyesen hozott sok százezer szavazót. Kevés lett.

kakukkboy Creative Commons License 2006-04-24 03:51:14 29

:o)

Ja.

És ki lesz mellette "a" Gyurcsány?

A hozzászólás:
Csillagfürt Creative Commons License 2006-04-24 03:47:18 27
Minden politikai marketing kérdése. Egy Hillerrel felér és az egy győztes párt elnöke.
Előzmény:
ooloo Creative Commons License 2006-04-24 03:32:05 25
Áder alkalmatlan. Soha megközelíteni sem lesz képes azt, amit 0rbán produkált. Éppen az a legnagyobb gondja most a Fidesznek, hogy ki képes Viktor után egybentartani a Kisgömböcöt. Szvsz senki, meg fog indulni a bomlás...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!