|
|
|
|
 |
ooloo
2006-04-24 03:55:48
|
32
|
Ez a körte és az alma összevetése. Nagyon más elven működik a két politikai formáció. Az MSZP nyert volna akkor is, ha Hiller meg sem szólal; azért ez a Fideszre és 0rbánra nem transzformálható át. Ott bizony ő személyesen hozott sok százezer szavazót. Kevés lett. |
|
 |
kakukkboy
2006-04-24 03:51:14
|
29
|
:o)
Ja.
És ki lesz mellette "a" Gyurcsány? |
|
A hozzászólás:
 |
Csillagfürt
2006-04-24 03:47:18
|
27
|
| Minden politikai marketing kérdése. Egy Hillerrel felér és az egy győztes párt elnöke. |
|
Előzmény:
 |
ooloo
2006-04-24 03:32:05
|
25
|
| Áder alkalmatlan. Soha megközelíteni sem lesz képes azt, amit 0rbán produkált. Éppen az a legnagyobb gondja most a Fidesznek, hogy ki képes Viktor után egybentartani a Kisgömböcöt. Szvsz senki, meg fog indulni a bomlás... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|