Keresés

Részletes keresés

ooloo Creative Commons License 2006-04-24 03:49:24 28
Hordja azt már hatvan éve szét boldog-boldogtalan. Tévedsz, ha azt hiszed, hogy bárki vissza tudná gyűjteni az elrabolt ezüst étkészletet. Neki kell állni egy új egzisztenciát megteremteni. Láttam én az '50-es években grófnőt szemfelszedőként dolgozni. Nem volt büdös neki a munka, vissza tudott emelkedni a nulláról.
A hozzászólás:
Vad Creative Commons License 2006-04-24 03:37:19 26
A baj csak ott van, hogy ha szétrobban a kisgömböc, kijön belőle a parasztbácsi, a szolgálólány, meg a többiek, de az állami vagyont nem fogják megtalálni ottan.
Előzmény:
ooloo Creative Commons License 2006-04-24 03:32:05 25
Áder alkalmatlan. Soha megközelíteni sem lesz képes azt, amit 0rbán produkált. Éppen az a legnagyobb gondja most a Fidesznek, hogy ki képes Viktor után egybentartani a Kisgömböcöt. Szvsz senki, meg fog indulni a bomlás...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!