|
|
|
|
 |
mibi
2006-04-25 23:32:32
|
49
|
| Mar megindult! A KDNP onallo frakciot akart. 2002-ben az MDF-nek lett onallo frakcioja. Latjuk mit profitalt belole a Fidesz. |
|
 |
Csillagfürt
2006-04-24 03:47:18
|
27
|
| Minden politikai marketing kérdése. Egy Hillerrel felér és az egy győztes párt elnöke. |
|
 |
Vad
2006-04-24 03:37:19
|
26
|
| A baj csak ott van, hogy ha szétrobban a kisgömböc, kijön belőle a parasztbácsi, a szolgálólány, meg a többiek, de az állami vagyont nem fogják megtalálni ottan. |
|
A hozzászólás:
 |
ooloo
2006-04-24 03:32:05
|
25
|
| Áder alkalmatlan. Soha megközelíteni sem lesz képes azt, amit 0rbán produkált. Éppen az a legnagyobb gondja most a Fidesznek, hogy ki képes Viktor után egybentartani a Kisgömböcöt. Szvsz senki, meg fog indulni a bomlás... |
|
Előzmény:
 |
Csillagfürt
2006-04-24 03:25:49
|
24
|
| Még nem szóltak neketek? Kezdjetek el áderozni, ő az új elnök! Előre kell menni, nem egy bukott politikussal foglalkozni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|