Keresés

Részletes keresés

mibi Creative Commons License 2006-04-25 23:32:32 49
Mar megindult! A KDNP onallo frakciot akart. 2002-ben az MDF-nek lett onallo frakcioja. Latjuk mit profitalt belole a Fidesz.
Csillagfürt Creative Commons License 2006-04-24 03:47:18 27
Minden politikai marketing kérdése. Egy Hillerrel felér és az egy győztes párt elnöke.
Vad Creative Commons License 2006-04-24 03:37:19 26
A baj csak ott van, hogy ha szétrobban a kisgömböc, kijön belőle a parasztbácsi, a szolgálólány, meg a többiek, de az állami vagyont nem fogják megtalálni ottan.
A hozzászólás:
ooloo Creative Commons License 2006-04-24 03:32:05 25
Áder alkalmatlan. Soha megközelíteni sem lesz képes azt, amit 0rbán produkált. Éppen az a legnagyobb gondja most a Fidesznek, hogy ki képes Viktor után egybentartani a Kisgömböcöt. Szvsz senki, meg fog indulni a bomlás...
Előzmény:
Csillagfürt Creative Commons License 2006-04-24 03:25:49 24
Még nem szóltak neketek? Kezdjetek el áderozni, ő az új elnök! Előre kell menni, nem egy bukott politikussal foglalkozni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!