Keresés

Részletes keresés

ooloo Creative Commons License 2006-04-24 03:32:05 25
Áder alkalmatlan. Soha megközelíteni sem lesz képes azt, amit 0rbán produkált. Éppen az a legnagyobb gondja most a Fidesznek, hogy ki képes Viktor után egybentartani a Kisgömböcöt. Szvsz senki, meg fog indulni a bomlás...
A hozzászólás:
Csillagfürt Creative Commons License 2006-04-24 03:25:49 24
Még nem szóltak neketek? Kezdjetek el áderozni, ő az új elnök! Előre kell menni, nem egy bukott politikussal foglalkozni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!