Keresés

Részletes keresés

Macsek-007 Creative Commons License 2006-04-24 03:53:17 30
Valamit félreértettél, Kerényi ismerte el, hogy pénzért vett rá embereket a szavazásra...
Csak aztán ki ne robbantsa a "forrdalmát" :)
Alhazred Creative Commons License 2006-04-24 00:31:44 18
Valahogy errefelé egész másról hallottam...
Törölt nick Creative Commons License 2006-04-24 00:27:09 15
Hát akkor mégis lesz hídfoglalás?
Törölt nick Creative Commons License 2006-04-24 00:20:04 11
A fideszesek meg szalámit osztogattak a cigóknak. orbi meg lepaktált lungro drommal.
A hozzászólás:
The Rambler Creative Commons License 2006-04-24 00:14:55 9
kár hogy a cigányokról ilyen rossz a véleményed hiszen ők segítették ismét hatalomra az mszp-t az 1000ft-os szavazatukkal

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!