|
|
|
|
 |
Macsek-007
2006-04-24 03:53:17
|
30
|
Valamit félreértettél, Kerényi ismerte el, hogy pénzért vett rá embereket a szavazásra... Csak aztán ki ne robbantsa a "forrdalmát" :) |
|
 |
Alhazred
2006-04-24 00:31:44
|
18
|
| Valahogy errefelé egész másról hallottam... |
|
 |
Törölt nick
2006-04-24 00:27:09
|
15
|
| Hát akkor mégis lesz hídfoglalás? |
|
 |
Törölt nick
2006-04-24 00:20:04
|
11
|
A fideszesek meg szalámit osztogattak a cigóknak. orbi meg lepaktált lungro drommal.
|
|
A hozzászólás:
 |
The Rambler
2006-04-24 00:14:55
|
9
|
| kár hogy a cigányokról ilyen rossz a véleményed hiszen ők segítették ismét hatalomra az mszp-t az 1000ft-os szavazatukkal |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|