Keresés

Részletes keresés

mibi Creative Commons License 2006-04-25 23:29:36 48
Orulunk! Kulon orom, hogy a gyozelem egyik hozadeka Orban kiseprese lehet a politikabol. Egy ilyen fazonnak nincs helye es jovoje a politikaban egy valodi polgari Magyarorszagon.
Törölt nick Creative Commons License 2006-04-25 04:56:22 44
Mert lelki betegek szegenyek. :-(
narancsfing Creative Commons License 2006-04-24 00:29:42 17
mert nem mi győztünk
A hozzászólás:
Miki_ Creative Commons License 2006-04-24 00:08:53 3
Miért orbánoztok, ahelyett, hogy örülnétek a győzelemnek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!