|
|
|
|
 |
titamita
2006-04-24 09:45:37
|
124
|
Eeedibogar a pokroc alatt. :-)
Lassan mindenkinek tobb kepe van a macskamrol, mint nekem, a lakotarsnom is csinalt egy csomot a mobiljara es azzal sokkolja a kollegait. :-)
Atadom a cuppanosat!
Egyebkent egy hutlen diszno a joszag, de azert imadom. A lakotarsnom siman megvette par rakkal. :-)
Es olyan buszke vagyok ra, tok jol viselte az utat, egykettore megszokta az uj helyet es maris osszetort egy gyertyatartot. :-) A tobbit gondolom majd ezutan keriti sorra. :-) |
|
 |
Ördögpirula
2006-04-23 23:22:22
|
123
|
Félreértések elkerülése miatt: ŐK nem saját kopik,csak imádottak!
Márti! Légyszi adjál át 1 cuppantósat az Elsőszámú NagyfiamSzerelmem buksijára! Köszi! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
titamita
2006-04-21 14:00:48
|
120
|
Tegnap jol elszallt a hozzaszolasom.
Ez a picur (ha nem lenne farkincaja) pont olyan, mint egy kisbaba. :-)
Azt hiszem, lattalak a kiallitason. Volt egy fekete-feher kopasz, aki ezer korommel kapaszkodott fel egy lany vallara. Te voltal a szenvedo alany? :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|