Keresés

Részletes keresés

titamita Creative Commons License 2006-04-24 09:45:37 124

Eeedibogar a pokroc alatt. :-)

 

Lassan mindenkinek tobb kepe van a macskamrol, mint nekem, a lakotarsnom is csinalt egy csomot a mobiljara es azzal sokkolja a kollegait. :-)

 

Atadom a cuppanosat!

 

Egyebkent egy hutlen diszno a joszag, de azert imadom. A lakotarsnom siman megvette par rakkal. :-)

Es olyan buszke vagyok ra, tok jol viselte az utat, egykettore megszokta az uj helyet es maris osszetort egy gyertyatartot. :-) A tobbit gondolom majd ezutan keriti sorra. :-)

Ördögpirula Creative Commons License 2006-04-23 23:22:22 123
Félreértések elkerülése miatt:
ŐK nem saját kopik,csak imádottak!

Márti!
Légyszi adjál át 1 cuppantósat az Elsőszámú NagyfiamSzerelmem buksijára!
Köszi!
A hozzászólás:
Ördögpirula Creative Commons License 2006-04-23 23:14:57 122
Raszpi
Nimay+Christian+Dagi
Előzmény:
titamita Creative Commons License 2006-04-21 14:00:48 120

Tegnap jol elszallt a hozzaszolasom.

 

Ez a picur (ha nem lenne farkincaja) pont olyan, mint egy kisbaba. :-)

 

Azt hiszem, lattalak a kiallitason. Volt egy fekete-feher kopasz, aki ezer korommel kapaszkodott fel egy lany vallara. Te voltal a szenvedo alany? :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!