|
|
|
|
 |
mamami
2006-04-23 18:37:04
|
12
|
"vagy minden marad a régi?"
Szerintem igen , a kormány színe-összetétele csak önmaguknak fontos , a mozgásterük szerintem korlátozott . Megszorításoknak viszont muszáj lenniük , különben bukjuk a ktgvetést meg eurót . Majd túléljük , Bokrosba sem döglöttünk bele , oct milyen jó kis osztogatásra valót spájzolt az államkasszába .
|
|
 |
Daikini
2006-04-23 18:26:50
|
11
|
| Rosszabbul elek, mint negy ev mulva. |
|
A hozzászólás:
 |
Soccer_
2006-04-23 18:25:32
|
10
|
| Na elvileg ez a topic most már aktuális |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|