Keresés

Részletes keresés

mamami Creative Commons License 2006-04-23 18:37:04 12

"vagy minden marad a régi?"

 

Szerintem igen , a kormány színe-összetétele csak önmaguknak fontos , a mozgásterük szerintem korlátozott . Megszorításoknak viszont muszáj lenniük , különben bukjuk a ktgvetést meg eurót . Majd túléljük , Bokrosba sem döglöttünk bele , oct milyen jó kis osztogatásra valót spájzolt az államkasszába .

 

Daikini Creative Commons License 2006-04-23 18:26:50 11
Rosszabbul elek, mint negy ev mulva.
A hozzászólás:
Soccer_ Creative Commons License 2006-04-23 18:25:32 10
Na elvileg ez a topic most már aktuális

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!