Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kohalmik Creative Commons License 2006-04-23 10:14:30 63

Szia!

 

Igen, már meg is rendeltem a 70-200 f/4L Canont :)

 

Mindenkinek köszönöm a tanácsokat, de remélem nem ér véget ez a topic és még sokaknak nyújt segítséget a későbbiekben!

 

Üdv.: Kálmán

Előzmény:
pitman Creative Commons License 2006-04-21 08:04:59 62
Megkérdezhetem, hogy milyen eredményre jutottál? Én egyre inkább a 70-300 felé hajlok, szigorúan a saját elvárásaimat figyelembe véve.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!