Keresés

Részletes keresés

kiskopi Creative Commons License 2006-04-22 12:31:10 8
Amit irtál azzal nem lehet vitatkozni,sokak gondolatait fogalmaztad meg,kiválóan.
A hozzászólás:
renegade Creative Commons License 2006-04-22 11:11:58 5
Holnap végre kiderül, hogy lesz e második Gyurcsány kormány, avagy négy év szünet után újra a Fidesz lesz a befutó. NO DE MI LESZ UTÁNA? JOBB LESZ?

Jobb lesz, mert csöndesebb lesz az ország. Rosszabb lesz, mert a költségvetést rendbe kell tenni.

Mit ígér majd nekünk a győztes, s mit talál majd ki a vesztes?

A győztes szépet és jót, a vesztes nemzethalált. Egyik sem fog igazat mondani.

Vajon jobban fogunk élni, mint négy éve, vagy minden marad a régi?

Az első két évben biztosan rosszabbul.

Ki vádol majd kit csalással?

Mindig a vesztes beszél csalásról.

És mit mond majd a győztes?

Természetesen azt, hogy ő nem csalt, a vesztesről ezt már nem tudná állítani...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!