|
|
|
|
 |
kiskopi
2006-04-22 12:31:10
|
8
|
| Amit irtál azzal nem lehet vitatkozni,sokak gondolatait fogalmaztad meg,kiválóan. |
|
A hozzászólás:
 |
renegade
2006-04-22 11:11:58
|
5
|
Holnap végre kiderül, hogy lesz e második Gyurcsány kormány, avagy négy év szünet után újra a Fidesz lesz a befutó. NO DE MI LESZ UTÁNA? JOBB LESZ?
Jobb lesz, mert csöndesebb lesz az ország. Rosszabb lesz, mert a költségvetést rendbe kell tenni.
Mit ígér majd nekünk a győztes, s mit talál majd ki a vesztes?
A győztes szépet és jót, a vesztes nemzethalált. Egyik sem fog igazat mondani.
Vajon jobban fogunk élni, mint négy éve, vagy minden marad a régi?
Az első két évben biztosan rosszabbul.
Ki vádol majd kit csalással?
Mindig a vesztes beszél csalásról.
És mit mond majd a győztes?
Természetesen azt, hogy ő nem csalt, a vesztesről ezt már nem tudná állítani... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|