Keresés

Részletes keresés

rraabbiiddaa Creative Commons License 2006-04-21 21:39:34 43
Mi van, ha nem rossz, hanem álszínész?
A hozzászólás:
madridos Creative Commons License 2006-04-21 21:28:40 41
Ha már a szerepekről van szó, Orbán egy színész, aki szeretné, ha a közönség visszatapsolná... Lehet hogy ez nem jön össze, s mit ad Isten, nem bír megbarátkozni a gondolattal, hogy Ő egy rossz színész...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!