Keresés

Részletes keresés

ctur Creative Commons License 2006-04-21 21:50:49 47
A vakságom?:) Olvass már vissza! Csak kicsit konzervatív az értékrendem, de attól még a Gyurcsányt tartom jobb választásnak... Viszont nem szeretem ha embereket aláznak. (Az Ibolya gyermekének alázását is ide sorolom!)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-04-21 21:18:08 40

Én? Te beteg vagy.

Most arról nem is beszélve, hogy legújabb kedvenc sportja azzal próbálkozni, hogy anyát alázzon hamis sms-ekkel gyermeke rosszhírét keltve.

Elképesztő a vakságotok.

 

Előzmény:
ctur Creative Commons License 2006-04-21 21:12:25 38
Soha ne alázd meg az apát a gyerekei előtt! Ezt még vele sem! Az én erkölcsi mércémmel ez a legnagyobb bűnök egyike.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!