Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006-04-21 21:18:08 40

Én? Te beteg vagy.

Most arról nem is beszélve, hogy legújabb kedvenc sportja azzal próbálkozni, hogy anyát alázzon hamis sms-ekkel gyermeke rosszhírét keltve.

Elképesztő a vakságotok.

 

A hozzászólás:
ctur Creative Commons License 2006-04-21 21:12:25 38
Soha ne alázd meg az apát a gyerekei előtt! Ezt még vele sem! Az én erkölcsi mércémmel ez a legnagyobb bűnök egyike.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-04-21 17:19:14 11
Engem a külseje nem izgat. A jelleme miatt utálom. És szánom a gyermekeit, egy ilyen bélyeggel élni nem könnyű.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!