|
|
|
|
 |
Törölt nick
2006-04-21 21:18:08
|
40
|
Én? Te beteg vagy.
Most arról nem is beszélve, hogy legújabb kedvenc sportja azzal próbálkozni, hogy anyát alázzon hamis sms-ekkel gyermeke rosszhírét keltve.
Elképesztő a vakságotok.
|
|
A hozzászólás:
 |
ctur
2006-04-21 21:12:25
|
38
|
| Soha ne alázd meg az apát a gyerekei előtt! Ezt még vele sem! Az én erkölcsi mércémmel ez a legnagyobb bűnök egyike. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2006-04-21 17:19:14
|
11
|
| Engem a külseje nem izgat. A jelleme miatt utálom. És szánom a gyermekeit, egy ilyen bélyeggel élni nem könnyű. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|